tirmanis-1     DSCN2587  CHN_9743  DSCN2590

Yaşar Üniversitesi Spor Merkezi Bornova Selçuk Yaşar Kampüsü’nde yer almaktadır. Üniversitemiz spor merkezi içersin de, spor salonu, tırmanma duvarı, fitnes salonu, dans stüdyosu ve müzik odası bulunmaktadır. Spor salonu ve dans stüdyosu rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır. Size uygun spor saatlerini seçmek için spor salonları kullanım çizelgelerini kontrol etmeniz ve SKS Müdürlüğü Sekreterliği ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Spor Merkezi’nde bir bayan bir erkek olmak üzere iki adet soyunma odası bulunmaktadır. Soyunma odalarında duş imkanı ve tuvaletler bulunmaktadır.

SPOR SALONU;
Basketbol, voleybol, tenis, badminton, masa tenisi sporları için kullanılabilen 160 seyirci kapasiteli spor salonumuz bulunmaktadır. Spor salonumuzda dijital skorboard ve tam otomatik iklimlendirme sistemi yer almaktadır.

TIRMANMA DUVARI;
Spor salonu içerisinde yer almaktadır. Tırmanma duvarını kullanacak öğrenci, akademik ve idari personelimizin Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ile irtibat kurmaları gerekmektedir.

FİTNESS SALONU;
Fitness salonu öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize 7 gün boyunca saat 08:30 – 22:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Fitness salonu ile kampüs içinde öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmak hedeflenmiştir.

DANS STÜDYOSU
Dans stüdyosu, halk oyunları, plates, yoga ve dans topluluklarımızın etkinliklerini gerçekleştirmelerine uygun olarak hazırlanmıştır.