2018-2019 Akademik Yılı Personel Spor Turnuvaları Sonuçlandı

Personel Spor Turnuvası Ödül Töreni

2018 – 2019 Akademik Yılı Personel Spor Turnuvaları, 21 Ocak – 01 Şubat 2019 tarihleri arasında voleybol, tek pota basketbol, masa tenisi ve satranç olmak üzere dört ayrı branşta oynanan 41 müsabaka ile gerçekleştirilmiş ve final maçlarının ardından düzenlenen törenle dereceye giren takım ile personellere ödülleri takdim edilmiştir.

Turnuva katılım sayıları, müsabaka sonuçları, dereceye giren takım ve personeller şu şekilde olmuştur:

Katılım ve Müsabaka Sayıları:

  Voleybol Tek Pota Basketbol Masa Tenisi Satranç  
Takım Sayısı 7 3 10 Takım
Personel Sayısı 55 15 13 5 88 Personel
Müsabaka Sayısı 13 3 15 10 41 Müsabaka

Sonuçlar:

Voleybol:

  1.  Mühendislik Utd
  • Ayşegül KAHRAMAN
  • Bilgi ÖZKAN
  • Caner HEKİMOĞLU
  • Ceyhan TÜRKMEN
  • Çağla SARVAN
  • Damla KIZILAY
  • İlhan SOFUOĞLU
  • Murat ÖDEMİŞ
  • Mustafa ARAZ
  • Pakize ŞANAL
  1.  Destek Spor
  • Caner YAKAR
  • Erkan DEMİR
  • Mehmet ÖZKAN
  • Uğur GÜNDÜZ
  • Muhsin DUMLUPINAR
  • Volkan BOLAT
  • Necla TOZLUK
  • Filiz AKAR
  1.  Yenilmezler
  • Emrah EVLENSE
  • Hüseyin ARSLAN
  • Nedim DÜZYAZAN
  • Murat TURGUT
  • Burak AYDIN
  • Emre KARAL
  • Rasim OSMANOĞLU
  • Miray ARSLAN
  • Sinem ÇETİNKAYA
  • Yağmur KILINÇ

Tek Pota Basketbol:

  1.  Basket201
  • Caner Kıvanç HEKİMOĞLU
  • Murat ÖDEMİŞ
  • Bilgi ÖZKAN
  • Çağatay YÜCEL
  • Barış YILDIZ
  1. Oklahoma Tandır
  • Hüseyin ARSLAN
  • Rasim OSMANOĞLU
  • Emrah EVLENSE
  • Refet POLAT
  • Serkan AYAN
  1. Prep School Warriors
  • Nedim DÜZYAZAN
  • Burak AYDIN
  • Kazım OLGUN
  • Bilal TEKİN
  • Ahmet Egemen TANIK

Kadınlar Masa Tenisi:

  1.  Melis CANSEVER
  2.  Tülin ALPASLAN
  3.  Kardelen AYSEL 

Erkekler Masa Tenisi:
1.  Tuncay ERCAN
2.  Hayrullah ÖZKAN
3.  Evren GÜLTEKİN

Satranç:

1.  Rasim OSMANOĞLU
2.  Tuncay ERCAN
3.  Atabey GÜNEÇ

2018 – 2019 AKADEMİK YILI

PERSONEL SPOR TURNUVALARI GENEL FİKSTÜRÜ

 

  BRANŞ TARİH SAAT TAKIM SKOR TAKIM
1 BASKETBOL 21.01.2019 10:00  Oklahoma Tandır 17   21  Basket201
2 MASA TENİSİ (ERKEK) 21.01.2019 11:30  Mustafa KAYGISIZ 3  0  Atabey GÜNEÇ
3 MASA TENİSİ (KADIN) 21.01.2019 12:00 Melis CANSEVER   3 Aygül ÖZEN 
4 VOLEYBOL 22.01.2019 10:30  ForYU 1 2 HİT 
5 VOLEYBOL 22.01.2019 11:30  Yenilmezler 2 0 A Takımı 
6 VOLEYBOL 22.01.2019 12:30  Thesis Christ 0 2 Mühendislik Utd 
7 SATRANÇ 22.01.2019 15:00 Tuncay ERCAN  2 0 Fatih ÖZFATURA 
8 SATRANÇ 22.01.2019 15:00 Yusuf BELET  0 2 Rasim OSMANOĞLU 
9 MASA TENİSİ (KADIN) 23.01.2019 10:45 Tülin ALPASLAN  3 0 Kardelen AYSEL 
10 MASA TENİSİ (KADIN) 23.01.2019 11:00 Melis CANSEVER  3 0 Tülin ALPASLAN 
11 MASA TENİSİ (KADIN) 23.01.2019 11:15 Aygül ÖZEN  2 3 Kardelen AYSEL 
12 MASA TENİSİ (ERKEK) 23.01.2019 11:30 Mustafa KAYGISIZ 0 3 Hayrullah ÖZKAN 
13 MASA TENİSİ (ERKEK) 23.01.2019 11:45 Ali İhsan ÖZDEMİR  0 3 Evren GÜLTEKİN 
14 MASA TENİSİ (ERKEK) 23.01.2019 12:00 Sedat YÜCEBAYIR  3 0 Mahmut Ali GÖKÇE
15 MASA TENİSİ (ERKEK) 23.01.2019 12:15 Tuncay ERCAN  3 2 Emrah EVLENSE
16 SATRANÇ 23.01.2019 14:00 Fatih ÖZFATURA  0 2 Atabey GÜNEÇ 
17 SATRANÇ 23.01.2019 14:00  Tuncay ERCAN 2 0  Yusuf BELET
18 VOLEYBOL 24.01.2019 10:30 Destek Spor  2 0  Thesis Christ
19 VOLEYBOL 24.01.2019 11:30   Yenilmezler 2 0   ForYU
20 VOLEYBOL 24.01.2019 12:30 HİT  2 1 A Takımı 
21 BASKETBOL 25.01.2019 11:00 Prep School Warriors  21   Basket201
22 SATRANÇ 25.01.2019 14:00  Yusuf BELET  2  0  Fatih ÖZFATURA
23 SATRANÇ 25.01.2019 14:00  Atabey GÜNEÇ   0 2 Rasim OSMANOĞLU  
24 VOLEYBOL 28.01.2019 10:30 A Takımı  2 0  ForYU
25 VOLEYBOL 28.01.2019 11:30 HİT  2 1 Yenilmezler 
26 VOLEYBOL 28.01.2019 12:30  Mühendislik Utd 2 1  Destek Spor
27 MASA TENİSİ (KADIN) 29.01.2019 11:00 Tülin ALPASLAN    3 Aygül ÖZEN  
28 MASA TENİSİ (KADIN) 29.01.2019 11:15 Melis CANSEVER   3 0 Kardelen AYSEL  
29 MASA TENİSİ (ERKEK) 29.01.2019 11:30 Hayrullah ÖZKAN  3 2 Evren GÜLTEKİN 
30 MASA TENİSİ (ERKEK) 29.01.2019 11:45  Sedat YÜCEBAYIR  0 3 Tuncay ERCAN 
31 SATRANÇ 29.01.2019 14:00 Fatih ÖZFATURA   0 2  Rasim OSMANOĞLU
32 SATRANÇ 29.01.2019 14:00 Tuncay ERCAN   2 1  Atabey GÜNEÇ
33 BASKETBOL 30.01.2019 10:00 Prep School Warriors    10  21 Oklahoma Tandır 
34 VOLEYBOL 30.01.2019 11:30  HİT  1 2 Destek Spor 
35 VOLEYBOL 30.01.2019 12:30 Mühendislik Utd 2 0 Yenilmezler
36 MASA TENİSİ (ERKEK) 31.01.2019 11:30 Evren GÜLTEKİN Sedat YÜCEBAYIR 
37 MASA TENİSİ (ERKEK) 31.01.2019 11:45 Tuncay ERCAN  3 2  Hayrullah ÖZKAN 
38 SATRANÇ 31.01.2019 14:00  Atabey GÜNEÇ   2 0  Yusuf BELET
39 SATRANÇ 31.01.2019 14:00  Rasim OSMANOĞLU  2 0 Tuncay ERCAN 
40 VOLEYBOL 01.02.2019 12:30  HİT  0 2 Yenilmezler
41 VOLEYBOL 01.02.2019 13:30 Destek Spor 0 2 Mühendislik Utd